İlaç Sanayisi için Proses Çözümleri

İlaç Sanayi için Paslanmaz Çelik Tanklar

Paslanmaz çelik tanklar, ilaç endüstrisinde ürünleri hijyenik koşullarda tutmak ve üretim prosesinde kullanıldığı için ilaç endüstrisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Tanklar ayrıca sıvıları ısıtmak veya soğutmak için basınçlı kap olarak da ilaç sanayisinde birçok uygulamada kullanılmaktadır.

Türkiye'nin önde gelen paslanmaz çelik tank imalatçılarından biriyiz. Alanında uzman ve yüksek eğitimli profesyonellerden oluşan ekibimiz ile benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarımlarımız ve imalatımızla üretim ve depolama sürecinize yardımcı oluyoruz.

Paslanmaz çelik tanklarımız 304 veya 316L paslanmaz çelik kullanılarak üretilmektedir. Bu, imalatını yaptığımız tankların korozyona ve paslanmaya karşı dirençli olmalarını sağlar. Bu da ürününüzün depolanırken veya taşınırken hijyenik koşullarda kalması için önemlidir.

İlaç sanayisi için imal ettiğimiz paslanmaz çelik tanklar, modern ekipmanlar ve tekniklerle üretilir. İmalat sürecinin her adımının kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için imalat süreci boyunca birçok kez denetleriz ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak mükemmellikte ürün elde ederiz.

Endülüs Krom, ilaç sanayisinde ihtiyaç duyduğunuz tankların veya sistemlerin projelendirme, imalat, kurulum ve montajı konusunda anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

İlaç Sanayisi için Proses Çözümleri