Biyokimya Alanın için Proses Çözümleri

Biyokimya için Paslanmaz Çelik Tanklar

Paslanmaz çelik tanklar, biyokimya alanındaki ürünlerin depolanması ve üretim sürecinde kullanılır. Paslanmaz çelik biyokimyasal tanklar, yüksek sıcaklığa, basınca ve aşındırıcı koşullara dayanabilen yüksek kaliteli, korozyona karşı dayanıklı bir malzeme olan paslanmaz çelikten yapılmıştır. Biyokimya tankları, Endülüs Krom tarafından uygulamanızın gereksinimlerine uygun şekilde farklı boyutlarda ve şekillerde tasarlanarak imal edilmektedir.

Fermantasyon tankı, gıda, içecek, kimya, ilaç ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan fermantasyon için önemli bir ekipmandır. Paslanmaz çelik fermantasyon tankları, yüksek kaliteli 304 veya 316L paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Depolama, sterilizasyon ve diğer işlemler için kullanılabilirler.

Biyokimya alanında kullanılan paslanmaz çelik tanklar, biyokimyasal ürünlerinin depolanmasında ve üretim prosesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Endülüs Krom, biyokimya alanında ihtiyaç duyduğunuz tankların veya sistemlerin projelendirme, imalat, kurulum ve montajı konusunda anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Biyokimya Alanın için Proses Çözümleri