Hakkımızda

Türkiye paslanmaz çelik (krom) sanayi sektöründe faaliyet gösteren Endülüs Krom, 2006 yılında İzmir’de kurmuş olduğu üretime özel dizayn edilen tesislerinde geniş makine parkuru ve uzman kadrosuyla Çeşitli çap ve niteliklerde Paslanmaz çelik (krom) gıda ve kimya proses tankları, (depolama, karıştırıcılı, izolasyonlu, ısıtma-soğutma ceketli, araç üstü nakil) imalatı, filtrasyon sistemleri, anahtar teslim gıda ve kimya tesisleri ile borulama ve otomasyon sistemi kurulum hizmeti vermektedir. Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar müşterilerinin saygısını, güvenini kazanmaya, kalite açısından da sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürün yelpazesini endüstriden gelen istemlere göre genişleten Endülüs Krom, üretimlerinde kaliteli ve verimli çalışma imkanı sunan Otomatik Robot TIG Kaynak Sistemi’ni kullanmaktadır. Bugün için kalitesi, çeşitleri ve güveni ile Endülüs Krom ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka olmuştur.

Uluslararası ve ulusal standartlara paslanmaz çelik (krom) sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri odaklı çalışma ve müşteri memnuniyetini firma prensibi olarak benimsemiştir. Ürünlerini, sertifikalı Avrupa menşeli birinci kalite paslanmaz çelikten imal eden Endülüs Krom, ISO ve CE kalite belgelerine sahip olmakla beraber, kalitesinden ödün vermeden kendini ve ilerleyen teknolojisini yenileyerek üretim çıtasını dahada yukarıya taşımaktadır.

İmal ettiği tank ve makinaları, üst düzey işçilik ile üretip yüksek verim ve görsel mükemmellik sağlamak, aynı zamanda üretim sürecinde kullanılan yöntemlerle ürünlerinin aynı kalite ve sağlamlıkta olmasını sağlamak amacıyla AR-GE çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren ihracata büyük önem veren Endülüs Krom; Almanya, Belçika, İtalya, İsveç, Ukrayna, Gürcistan, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Somali, Katar, Fas, Cezayir, Ürdün, Tunus, Libya, Kazakistan, Özbekistan, Irak, İsrail, Lübnan gibi birçok Dünya ülkesine ürünlerini güvenle ihraç ederek adını duyurmuştur.

Fotoğraf Galerisi