Hakkımızda

Türkiye paslanmaz çelik sanayi sektöründe faaliyet gösteren ENDÜLÜS KROM Makina, 2006 yılında İzmir’de kurmuş olduğu üretime özel dizayn edilen tesislerinde geniş makine parkuru ve uzman kadrosuyla çeşitli niteliklerde paslanmaz çelik tank ve gıda makinaları üretiminde hizmet vermeye başlamıştır.

Başta zeytin & zeytinyağı, şarap, süt, meyve suyu, çikolata, bisküvi, karamel, ketçap, mayonez, şurup ve fermente ürünler gibi diğer gıda prosesleriyle, kimya ve ilaç sanayine yönelik özel proses çözümleri sunmaktadır. Modern, hijyenik ve son teknoloji ürünleri olarak; paslanmaz çelik depolama ve proses tankları, paslanmaz çelik gıda ve endüstri makinaları, tam otomatik anahtar teslim gıda tesisleri, otomasyon panoları ve yazılım sistemleri kurulumu hizmeti vermektedir.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar müşterilerinin saygısını, güvenini kazanmaya, kalite açısından da sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ürün yelpazesini endüstriden gelen istemlere göre genişleten ENDÜLÜS KROM Makina, üretimlerinde kaliteli ve verimli çalışma imkanı sunan otomatik robot TIG kaynak sistemini kullanmaktadır. Bugün için kalitesi, çeşitleri ve güveni ile ENDÜLÜS KROM Makina ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka olmuştur.

Hakkımızda

Uluslararası ve ulusal standartlara paslanmaz çelik sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri odaklı çalışma ve müşteri memnuniyetini firma prensibi olarak benimsemiştir. Ürünlerini, sertifikalı Avrupa menşeli birinci kalite paslanmaz çelikten imal eden ENDÜLÜS KROM Makina, ISO ve CE kalite belgelerine sahip olmakla beraber, kalitesinden ödün vermeden kendini ve ilerleyen teknolojisini yenileyerek üretim çıtasını dahada yukarıya taşımaktadır.

İmal ettiği tank ve makinaları, üst düzey işçilik ile üretip yüksek verim ve görsel mükemmellik sağlamak, aynı zamanda üretim sürecinde kullanılan yöntemlerle ürünlerinin aynı kalite ve sağlamlıkta olmasını sağlamak amacıyla AR-GE çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren ihracata büyük önem veren ENDÜLÜS KROM Makina; Rusya, Almanya, Belçika, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, İsveç, Ukrayna, Gürcistan, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Somali, Katar, Fas, Cezayir, Ürdün, Tunus, Libya, Kazakistan, Özbekistan, Irak, İsrail, Azerbaycan, KKTC, Türkmenistan, Nijerya, İngiltere, Fransa, Romanya, Suriye, Yemen, Lübnan gibi birçok Dünya ülkesine ürünlerini güvenle ihraç ederek adını duyurmuştur.

ENDÜLÜS KROM Makina olarak vizyonumuz, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile yüksek kaliteli ürünler üretmek,müşteri ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır.
ENDÜLÜS KROM Makine olarak misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru ve kaliteli çözümler sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olan, dünya standartlarında faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyetini gözeterek imalat yapan bir şirkettir.